Загуба…позволено ли е да я изразиш?

Loss

Загуба… Всяко сбогуване, всяка загуба, която преживяваме в живота си е различна и я преживяваме по различен начин. Колкото и пъти да сме преминали по този път виждаме че всеки следващ е различен и най-вече нямаме имунитет срещу болката и всички емоции и усещания през които преминаваме. Болката си е болка, загубата си е загуба. Няма […]