Страх
Какво се случва във вас когато чуете думата „страх“? Какво усещате в тялото си? Свиване, стягане, тежест в гърдите, настръхване, напрежение, студ, изтръпване, неспокойство и т.н. И всичко това само при думата страх? Какво е страхът? Чувство, заложено в нас още със раждането ни.Неговата функция е да ни сигнализира за опасност. Да ни пази. Да […]
Страх. Смърт. Равносметка…. Начало
Още с раждането си знаем, че един ден ще умрем, и това е факт! В такъв случай поради какви причини се страхуваме от нея? От какво точно ни е страх? Да не умрем! Но ние така или иначе ще умрем!?! Какво е това което е под този страх? Какво стои зад страха? Да повдигнем леко […]